Prywatna lista kolekcjonerów

VIII Aukcja Malarstwa i Rzeźby

SPRZEDAŻ POAUKCYJNA

GRATKA DLA KOLEKCJONERÓW

SPRAWDŹ

Najnowsze dzieła dostępne w Galerii Sopra

O galerii SOPRA

Naszą misją jest wspieranie i promowanie polskiej sztuki aktualnie tworzących artystów w kraju i za granicą. Organizujemy wystawy, plenery, targi oraz aukcje sztuki integrując w ten sposób świat artystyczny i biznesowy. Poprzez wzajemne przenikanie się środowisk kreujemy nowe formy współpracy i inspiracji. Naszą ofertę prezentujemy zarówno w przestrzeni rzeczywistej jak i w wirtualnej. Czynne uczestnictwo w zagranicznych wystawach i targach sztuki pozwala nam na poszerzenie międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz promocję polskiej sztuki współczesnej na światowym rynku.

Podczas każdego naszego eventu kontynuujemy tradycje artystycznej bohemy XIX w., traktując spotkania ze sztuką jako okazję do celebracji smaku życia, poprzez wzbogacenie wieczorów artystycznych świetną kuchnią i odpowiednimi do okazji trunkami. Pozwala to wszystkim obecnym zanurzyć się w przyjemną atmosferę barwnych i poszerzających kreatywność rozmów o sztuce.

Facebook Instagram Tiktok
Wizualizacja galerii

A to się u nas działo....

Co nas wyróżnia

Wieczory aukcyjne

Wieczory aukcyjne

Nasze ekskluzywne wieczory aukcyjne skierowane są do klientów VIP. O ich wyjątkowości świadczy obecność artystów, których dzieła są wówczas prezentowane. Aukcje przeprowadzamy w najbardziej prestiżowych miejscach w Polsce i za granicą.

Aukcje internetowe

Aukcje internetowe

Aukcje internetowe przeprowadzamy we współpracy z renomowanymi platformami aukcyjnymi w Polsce i za granicą. Finał aukcji transmitowany jest na żywo. Uczestnicy mogą licytować w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie.

Sprawdzona baza artystów

Sprawdzona baza artystów

Współpracujemy z artystami z Polski i z zagranicy. W naszej ofercie znajdują się dzieła zarówno uznanych artystów jak i prace młodego pokolenia.

NFT

NFT

Współpracujemy z największą polską platformą do sprzedaży i wybijania tokenów. Jest to nowy sposób inwestycji w sztukę. Już dziś dziś stwórz lub kup własne tokeny. Skontaktuj się z nami.

Magazyn artystyczny

Wywiad z Dariuszem Kaletą

Wywiad z Dariuszem Kaletą

Oto nasz gość: kierownik Galerii Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu, parający się malarstwem sztalugowym, w którym realistycznie - niczym w lustrze - odbija się historia Polski i Sarmacji. Słowem: mistrz pędzla – Dariusz Kaleta.

Przeczytaj więcej
Wywiad z Dianą Żarów

Wywiad z Dianą Żarów

Oto nasz gość: żona i matka uprawiająca Sztukę przez wielkie SZ., w której prym wiodą surrealizm oraz realizm magiczny obrazujące wielowymiarowe piękno wszechświata i człowieka. Członkini Związku Plastyków Artystów Rzeczypospolitej Polskiej – malarka, Diana Żarów.

Przeczytaj więcej

Archiwalne wydarzenia Galerii

Zapisz się do Newslettera

Jako pierwszy otrzymuj powiadomienia o nowych dziełach, aukcjach i wydarzeniach.

Nie przesyłamy spamu! Przeczytaj naszą politykę prywatności żeby zapoznać się z naszymi zasadami.